با عرض سلام به دوستان عزیزم

روزی با یکی از دوستان درخصوص مسائل دینی صحبت می کردم که بحث به پیامبران کشید و دوست عزیز من با تعجب پرسید تو پیامبران دیگر رو قبول داری ؟

با قاطعیت گفتم بله ، من هم اعتقاد دارم هم دوست دار پیامبران دیگر هستم و گفتم حتی ارادت قلبی خاصی به حضرت ابراهیم دارم .

شاید این دسته از افراد کم باشه ولی خوب پیدا می شه . من شکی ندارم که الگوبرداری از پیامبران دیگر هیچ مانعی ندارد و این را می دانیم که دین ها فقط یک هدف را دارند و ان هم مباحثی مانند خداپرستی ، انسان دوستی ، کمک به فقرا و. هست و فقط دین ها کامل کننده همدیگر هستند و دین کامل و اخرین دین اسلام بوده و قواعد و اصول خاص خود رو داره ولی این هیچ مانعی نداره که ما همه پیامبران را دوست داشته باشیم حتی کتاب های تحریف نشده انها را بخوانیم و مثلا مانند حضرت ابراهیم بردبار و دلسوز باشیم ، مانند حضرت عیسی به مخلوقات کمک کنیم وغیره .

پس شکی نیست که اگر ما حضرت عیسی یا حضرت موسی را دوست داشته باشیم و زندگی و اخلاق این بزرگواران را بخوانیم دلیل نمی شود که ما خود را یهودی و کلیمی بدانیم . این ادیان نیز ادیان الهی می باشند ولی انسان عاقل از بین کامل و کامل تر ، کامل تر رو انتخاب می کنه .

پس ما نه تنها تمام پیامبران را دوست داریم بلکه هر انسان خوب و الهی را نیز دوست داریم.

حضرت عیسی

دین اسلام را به ما قالب کردن

طرف در یک فلش به اندازه یک انگشت هزاران اطلاعات را ذخیره می کنه بعد اسلام چی؟

هزار سال پیش یه پیرمردی یه چیزی گفته!!!

دوست ,پیامبران ,حضرت ,کامل ,، ,دین ,را دوست ,پیامبران دیگر ,که ما ,پیامبران را ,دین ها ,دوست داشته باشیم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سراش دانلود آهنگ جدید از موزیک امروز پیش فروش املاک منطقه 22 در مسکن مشاهیر نمایندگی فروش هایگلاس AGT تهران مطالب جذاب و جالب تغذیه ای و سلامت شورا دانش آموزی رهبر اینستاگرام موزیک گرام le soleil web